PPC

PPC kampaně - maximální návratnost investic

PPC kampaně jsou dnes jednou z nejlépe vynaložených investic do marketingu. Na rozdíl od SEO služeb nabízejí okamžité výsledky a jednoduchou možnost měřitelnosti. PPC reklama poskytuje při správném zacílení a nastavení klíčových slov optimální míru konverze a přináší okamžitý zisk. Nakolik je ale časově náročné se věnovat kampaním, aby dosahovaly skutečně maximálního efektu?

Naši konzultanti se specializují na kampaně pro internetové obchody i informační stránky. Díky využití profesionálních nástrojů pro správu kampaní dosahujeme u klientů optimalizace nákladů a zefektivnění výkonu samotných kampaní.

PPC kampaně pro maximální návratnost investic optimalizujte

Stanovení strategie

Před spuštěním samotných kampaní s klientem vždy konzultujeme vhodné nastavení a zacílení kampaní, jako jsou klíčová slova nebo rozpočty a zacílení. Během konzultace nastavíme i KPI (cíle), což pro PPC kampaně může být například míra konverze nebo počet objednávek.

Využíváte levná klíčová slova pro vyšší zisk?

Nastavení kampaní

Při nastavení kampaní je důležitou součástí vhodný výběr klíčových slov, která jsou pro váš byznys relevantní. Kromě obecných výrazů, se zaměříme i na long-tail výrazy, které sice přináší nižší traffic, ale mají vyšší konverzní poměr. Součástí nastavení kampaní je i počáteční optimalizace výkonnosti kampaní. V této fázi se zaměřujeme na analýzu trendů vyhledávaných termínů a sledování konkurenceschopnosti výrazů. Tím, že sledujeme fráze a optimalizujeme reklamní sdělení, dosahujeme maximálního výkonu s minimálními výdaji.

Využíváte efektivně remarketing a retargeting?

Pokročilejší nastavení kampaní

PPC kampaně nabízejí daleko větší možnosti cílení než jen zobrazování ve vyhledávací a obsahové síti. Při realizaci navrhovaných strategií využíváme s klienty nové nástroje i technologie cílení, které jednotlivé systémy nabízí. Od remarketingových kampaní v AdWords až po nejnovější RTB systémy. Rozšiřte vaše kampaně na místa, kam konkurence ještě nevkročila a buďte první, kdo osloví nové klienty.

KLIKNĚTE PRO LEPŠÍ KAMPANĚ