Diagnostika stránek - cesta k úspěchu

| Štítky:

Umění porozumět svým zákazníkům a pochopit chování uživatelů na webu je základní potřebou pro vývoj úspěšného webu. Každý prvek, který působí nejasně nebo nesplňuje očekávaní uživatele, může znamenat ztracenou objednávku. Webová analytika vám pomůže pochopit chování vašich klientů a při správném začlenění návrhů usnadní jejich nákup.

Znáte své uživatele dobře?

Průběh spolupráce

Před začátkem každé spolupráce si stanovíme očekávání a potřeby klienta, které budeme postupně naplňovat. Pro větší klienty znamenají mnohdy i ty nejmenší detaily na stránkách rozdíl v obratu v řádech statisíců. Naopak pro střední a menší podniky jsou prioritní správná průchodnost webu a větší snaha o individuální přístup. V průběhu spolupráce se zaměříme na:

  • Uživatelské testování
  • Průchodnost a použitelnost stránek
  • Zvýšení konverzního poměru
  • Zvýšení hodnoty objednávky.

Mám zájem

Pokročilé nástroje

S technologickým pokrokem souvisí i vývoj aplikací pro webovou analytiku. Základním nástrojem pro většinu klientů stále zůstává Google Analytics. Při větším objemu dat je už zapotřebí vybrat vhodnější nástroj splňující požadavky klienta. Existuje více technologií, které dokáží zpracovávat data odlišným způsobem a je zapotřebí vybrat vyhovující software, který poskytne požadovaná data.

Mám zájem

Kvalitní řešení je pilířem úspěchu

EasyShop

Už od roku 2000 určujeme trendy v internetovém obchodování a budujeme prosperující eshopy s našimi klienty a k dosažené úspěchu využívám vlastní řešení uzpůsobené nejen pro uživatele. K podpoře našich klientů můžeme využít maximální možnou podporu ze strany společnosti i vývojového týmu. Internetové obchody postavené na platformě EasyShop jsou dnes jedničkami na trhu ve svých oborech.

WebGet

Pro webové prezentace jsme vyvinuli platformu postavenou na nejmodernějších technologiích, která se dokáže přizpůsobit individuálním požadavkům klientů. Prezentace je pro mnoho firem důležitou součástí jejich podnikání a my jim v tomto směru vycházíme maximální vstříc. Společně s našimi specialisty postavíme nadčasové řešení, které posune vaši společnost před konkurenci.

Mám zájem

Kontaktní formulář